1. Ana Sayfa
  2. Pasif Gelir Kaynakları
  3. Para Kazanma Uygulamaları: 5 Alternatif

Para Kazanma Uygulamaları: 5 Alternatif

Para Kazanma Uygulamaları

Para kazanma uygulamaları özellikle son zamanlarda oldukça araştırılan bir konu haline gelmiştir. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte artık internet üzerinden ve telefonlarımıza indirebildiğimiz uygulamalar üzerinden para kazanmak çok kolay hale gelmiştir. Para kazandıran pek çok uygulama App Store ve Google Play Store’da yerini almıştır. Bu uygulamalar ile kolay para kazanmak mümkün olsa da bazı uygulamalarda çok çok az miktarlarda para kazanılmaktadır. Buna ek olarak gerçekten para kazanmak için, para kazandıran uygulamaları sürekli olarak kullanmanız gerekmektedir. Bu da oldukça vakit harcatan bir durumdur. Fakat yine de oturduğumuz yerden evde, işte, okulda, otobüs ve metroda kolaylıkla para kazanabilme imkanımız vardır.

Para Kazanma Uygulamaları Nelerdir

Para kazanma uygulamaları ülkemizde oldukça kullanılan uygulamalar arasında yer almıştır. Bu para kazandıran uygulamalardan en çok kullanılanlara örnek verecek olursak:

  1. Hadi
  2. Oyna Kazan
  3. iPoll
  4. Sweatcoin
  5. MoneyApp

Para Kazanma Uygulamaları: Hadi

Hadi uygulaması, ülkemizde oldukça ses getirmiş olan uygulamalardan birisidir. Hadi ile birlikte, uygulama tarafından belirlenen gün ve saatlerde binlerce kişi ile birlikte bir bilgi yarışmasına katılırsınız. Bu bilgi yarışması çoktan seçmeli soruları olan ve her sorunun yanıtlanması için 10 saniye verilen bir yarışmadır.

Yarışmadaki para, katılımcılara nasıl verilmektedir?

Yarışmadaki tüm soruları doğru bilenler arasında, belirlenen para paylaştırılmaktadır. Bu sayede kaç kişinin yarışmayı başarılı tamamladığına göre para miktarı da değişmektedir. Hadi uygulamasından para çekmeniz için gerekli olan minimum miktar ise 20 TL’dir.

Para Kazanma Uygulamalarından Oyna Kazan

Oyna Kazan, Hadi uygulaması ile aynı mantık ile çalışan bir uygulamadır. Hadi kadar popüler olmaması, bu uygulama aracılığı ile daha fazla para kazanılmasına sebep olabilecek bir avantajdır. Çünkü Oyna Kazan’da yarışmayı başarılı bir şekilde bitiren kişi sayısı da oldukça az olacaktır. Bu sebeple, kişi başına düşen para miktarı da fazla olur. Bu durum uygulama tarafından düşünülmüş olmalı ki, para çekmek için kazanılması gereken minimum miktar 50 TL olarak belirlenmiştir.

Anket Doldurarak Para Kazanma: iPoll

Para kazanma uygulamaları arasında oldukça meşhur olan iPoll ile belirli zamanlarda size anketler gönderilecektir ve sizin bu anketleri doldurmanız istenecektir.

iPoll ile ne tarz anketler doldurabileceğim?

Anketler tarafınıza gönderilmeden önce size kendinizi tanıtmanızı sağlayacak birtakım sorular yönlendirilecektir. Daha sonra size uygun olacağı düşünülen anketler size gönderilecektir. Siz de bu anketleri doldurarak para kazanmış olacaksınız. Para kazanmak için fazla anket doldurmak gerekecektir, çünkü anket başında düşen para miktarı düşük olabilir. Bu sebeple bu uygulamayı düzenli bir şekilde kullanırsanız para kazanabilirsiniz.

Sağlıklı Yaşayarak Para Kazanmak İçin SweatCoin

SweatCoin uygulaması, son zamanlarda insanları sağlıklı yaşama iten oldukça iyi bir uygulamadır. SweatCoin aracılığı ile gün içerisinde attığınız adım sayısına göre para kazanabilme şansınız vardır. Attığınız adım ne kadar fazla olursa, uygulama içerisinde o kadar “sweatcoins” kazanma şansınız olacaktır. Daha sonra bu sweatcoinsleri paraya çevirebilirsiniz. Hatta isterseniz bu sweatcoinslerinizi bağışlayabilirsiniz.

Herkes Tarafından Sevilen Para Kazanma Uygulaması: MoneyApp

Para kazanma uygulamaları arasında çok tercih edilen uygulamalardan birisi olan MoneyApp aracılığı ile, video izleyerek, reklam izleyerek, anket doldurarak, oyun oynayarak, hizmetleri değerlendirerek kolaylıkla para kazanabilirsiniz. MoneyApp bu kadar fazla seçeneği olması sebebi ile ülkemizde ve dünyada oldukça fazla tercih edilen bir uygulamadır. Saydığımız bu görevler, her gün yenilendiği için her gün farklı görevler yaparak her gün para kazanma şansına sahip oluyorsunuz.

Yorum Yap

Yorum Yap