1. Ana Sayfa
  2. İnternetten Para Kazanma
  3. Gerçek Para Kazandıran Oyunlar Hangileridir?

Gerçek Para Kazandıran Oyunlar Hangileridir?

Gerçek Para Kazandıran Oyunlar Hangileridir?

Gerçek para kazandıran oyunlar, oyun severlerin çok sık araştırdığı konulardan bir tanesidir. Para kazandıran oyunlar ve uygulamalar, en sevilen aktiviteyi yaparken para kazanma anlamına geldiği için çoğu kişinin tercih ettiği uygulamalardır. Bu oyun ve uygulamalar çok fazla sayıdadır. Fakat belirli bir kısım oyun, gerçek para kazandırmayı vaat etmektedir. Gerçek para kazanabilmek için bazı oyunları oldukça fazla zaman ve emek harcayarak oynamak gerekir. Yani bu durum bir süreklilik getirir. Bazı oyunlar ise tek seferlik oynanışta dahi para kazandırmaktadır. Fakat bu tek seferlik oyun oynama esnasında kazanılan para çok ama çok az olacaktır. Bu durumu da göz ardı etmemek gerekir.

Gerçek Para Kazandıran Oyunlar Nelerdir

Gerçek para kazandıran oyunlar listesinde daha çok oyun içi eşya ve giysilerinizi satarak para kazanabileceğiniz oyunlara yer verdik. Bunun sebebi, bu şekilde çok daha hızlı ve yüklü miktarlarda para kazanma ihtimalinizin olmasıdır. Para kazandıran oyunlarda en çok para kazandıran ve 2021 yılında en çok tercih edilen oyunlara bir göz atalım:

  1. PUBG
  2. Dota 2
  3. Rust
  4. Second Life
  5. Inbox Dollars
Gerçek Para Kazandıran Oyunlar

PUBG İle Gerçek Para Kazanma

Pubg, yani Player Unknown’s Battleground oyunu ile son zamanlarda çok yüklü miktarda para kazanan oyuncuların olduğu bir gerçektir. Bunun için, oyun içinde oldukça başarılı olmanız ve seviyenizi yükseltmeniz gerekir. Daha sonra oyun içerisindeki sandıklardan satın alarak bu sandıklardan çıkan eşya yani “item”larınızı Steam Pazar üzerinden satarak gelir elde edebilirsiniz. Pubg oyununda item satarak para kazanan kişilerin sayısı oldukça fazladır. Bu sebeple siz de Pubg ile Steam üzerinden itemlarınızı satarak para kazanabilirsiniz.

Dota 2 İle Gerçek Para Kazanma

Gerçek para kazandıran oyunlar listesinin ikinci sırasında yer alan Dota 2 oyunu da aynı Pubg gibi Steam üzerinden eşyalarınızı satabilme imkanını sizlere sunmaktadır. Aynı şekilde Dota 2’de oldukça yüksek seviyelere yükselip çok kaliteli itemlar elde etmeniz gerekir. Çünkü herkesin elinde olan itemları Steam Pazar üzerinden satmanız neredeyse imkansızdır. Bu sebeple oldukça özel olan itemları elde etmeniz, Dota 2 üzerinden para kazanmanız için önemlidir.

Rust İle Gerçek Para Kazanma

Rust oyunu ile gerçek para kazanmanız mümkündür. Yine Steam Pazar aracılığıyla oyun içinde kazandığın itemları ve giysileri satabilmen mümkündür.

Steam Pazar üzerinden satış yapmak güvenli midir?

Steam, dünya çapında oldukça ünlü olan ve oyunların da satışının yapıldığı bir platformdur. Bu oyunları oynayabilmek için zaten Steam hesabından bir ödeme yapmak gerekir. Bu sebeple Steam, güvenilirliğini kanıtlamış bir platform olduğu için Steam Pazar’da alım satım işlemlerinizi de rahatlıkla yapabilirsiniz.

Second Life İle Gerçek Para Kazanma

Second life, The Sims serisi gibi gerçek bir simülasyon oyunudur. Bu oyun içerisinde pek çok aktivite yaparak Linden Dolarları kazanabilirsiniz. Linden doları kazanabileceğiniz aktivitelere örnek olarak alışveriş, konsere gitme, emlakçılık yapma gibi seçenekler mevcuttur. Siz bu etkinlikleri yaparak Linden dolarları biriktirmelisiniz.

Linden dolarları ne işe yarar?

Linden dolarları, oyun içerisinde kazanıldıktan sonra gerçek paraya çevirebileceğiniz bir para birimidir. Tabii ki bu Linden dolarlarını gerçek paraya çevirebilmeniz için oyunu sık sık oynamanız ve etkinlikleri de devamlı yapmanız gerekmektedir

Inbox Dollars İle Gerçek Para Kazanma

Gerçek para kazandıran oyunlar listemizin sonunda yer alan bu oyun sitesi, sizlere farklı oyunları oynamanız karşılığında gerçek para kazandırabilmektedir. Bunun için siteye ücretsiz bir şekilde üye olmanız gerekmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap