İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. İnternetten Para Kazanma
  3. Evde Reklam İzleyerek Para Kazanma

Evde Reklam İzleyerek Para Kazanma

Evde Reklam İzleyerek Para Kazanma

Evde reklam izleyerek para kazanma fikri, şüphesiz her insan için oldukça ilgi çekici bir fikirdir. Evde boş vakitlerinizde internette geçirdiğiniz zamanı para kazanmak için kullanabilirsiniz. Üstelik internetten para kazanma işlemini herhangi bir şey yazmadan, araştırmadan, çözmeden direkt olarak reklam izleyerek yapabilmeniz de mümkündür. Reklam izleyerek para kazanmak artık telefonlarımızdan kolaylıkla yapılabilmektedir. Bu nedenle evde olan ev hanımları, öğrenciler, ek iş yapmak isteyen herkes ekstra para için evde reklam izleyebilir.

Evde reklam izleyerek para kazanmak için telefondan, bilgisayardan ya da tabletten erişebileceğiniz farklı uygulamalar mevcuttur. Bunun yanında reklam izleyerek para kazanmak için internet siteleri de mevcuttur. Her iki şekilde de para kazanabileceğiniz imkanlar vardır. Fakat çoğu uygulama ve internet sitesi Türkiye’ye gönderim yapamamaktadır. Bunun sebebi, ülkemizde Paypal uygulamasının artık geçerli olmamasıdır. Paypal ile ödeme yapan uygulamalardan maalesef para kazanmanız ülkemiz sınırlarında yaşıyor iseniz mümkün değildir.

Evde Reklam İzleyerek Para Kazanma Siteleri

Evde reklam izleyerek para kazanma siteleri ve uygulamaları listemizde, ülkemizde en çok tercih edilen uygulamalara yer verdik. Bu uygulamalar ve siteler, haklarında oldukça olumlu yorum olan ve güvenilir olan uygulamalardır.

Evde reklam izleyerek para kazanmak için güvenilir olan uygulamalar listesi aşağıdaki gibidir:

  1. Swagbucks
  2. Premise
  3. Rekapp
  4. Toloka
  5. Zareklamy
Evde Reklam İzleyerek Para Kazanma

Swagbucks ile Para Kazanma

Swagbucks uygulaması, reklam izleyerek para kazanma uygulamaları arasında en çok kullanıcıya sahip olan uygulamadır. Firmalar, bu tarz uygulamalara reklamlarını göndererek bu reklamların kullanıcılar tarafından izlenmesini istemektedir. Swagbucks uygulaması da bu reklamları kullanıcılarına ulaştırarak bir aracı görevi görmekte ve firmalardan almış olduğu parayı kullanıcılarına da vermektedir.

Swagbucks ile ne kadar sürede para kazanılabilr?

Reklamların izlenme ücretleri oldukça düşük olduğu için bu uygulamayı uzun süre düzenli bir şekilde kullandığınızda gelir elde edebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Ayrıca, uygulama Paypal üzerinden para transferi yaptığı için para kazanmak yerine Amazon vb. sitelere hediye kartı elde edebilirsiniz.

Premise ile Çevrimiçi Para Kazanma

Evde reklam izleyerek para kazanma uygulamalarından olan Premise, oldukça fazla kullanıcıya sahip bir uygulamadır. Bu uygulamada reklam izlemenin yanı sıra bir fotoğraf çekme, anket doldurma, fikir paylaşma ve yorum yapma gibi farklı görevler yaparak da para kazanabiliyorsunuz. Bu nedenle Premise uygulaması, görevlerin çokluğu sebebi ile de evde para kazanmak isteyenler için oldukça mantıklı bir seçenek olacaktır

RekApp ile Reklam İzleyerek Para Kazan

Rekapp uygulaması ülkemizde hizmet veren reklam izleme uygulamalarından bir tanesidir. Günlük olarak reklam izleyerek düzenli bir gelir elde etmeniz mümkündür. Bunun için reklam izlemeyi aksatmamanız gerekmektedir. Reklamların her birisi düşük ücretli olduğu için fazlaca reklam izlerseniz para kazanabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Fakat evde boş vakitlerinizde sosyal medyada vakit öldürmek yerine Rekapp kullanarak para kazanmanız kuşkusuz çok daha iyi bir seçenektir.

Toloka ile Mobil Gelir Elde Edin

Toloka, çeşitli görevler yaparak para kazanmanıza olanak sağlayan bir Yandex servisidir. Bu görevler arasında video ve reklam izlemek de olduğu için Toloka yalnızca izleme yaparak para kazanmanıza yardımcı olmaktadır.

Toloka, Türkiye’deki kullanıcıları için nasıl ödeme yapmaktadır?

Toloka uygulaması genellikle Paypal üzerinden ödeme yapsa da Türkiye’deki kullanıcıları için Papara aracılığı ile ödeme yapmaktadır.

ZaReklamy Uygulaması ile Reklamlarla Para Kazanın

Evde reklam izleyerek para kazanma listemizin son sırasında yer alan Zareklamy uygulaması, çeşitli reklamlar izlemeniz ile size ücret ödeyen bir uygulamadır. Bu uygulamada paranızı alabilmeniz için 150 TL biriktirmeniz gerekmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap