1. Ana Sayfa
  2. Ek İş Fikirleri
  3. Ek İş Veren Firmalar Hangileridir?

Ek İş Veren Firmalar Hangileridir?

Ek İş Veren Firmalar Hangileridir?

Ek iş veren firmalar özellikle ev hanımlarına gün içinde küçük işler yaparak para kazanması için imkan veren firmalardır. Evde ek iş yapmak isteyenler için güvenilir pek çok firma mevcuttur. Bu firmalar, çabuk yapılabilecek işlerini evlere ya da başka firmalara ek iş olarak verebilmektedir. Böylelikle hem firmaların işi yapılmaktadır hem de paraya ihtiyacı olan kişilerin ek bir geliri olmaktadır.

Ek İş Veren Firmalar Hangileridir

Ek iş veren firmalar, ülkemizde oldukça fazladır. Bu firmaların içerisinde çok büyük firmalar olmasının yanında küçük işletmeler de evlere ek iş verebilmektedir. Bu durum da ek gelir sağlamak isteyenler ve evde iş yapmak isteyen ev hanımları için çok güzel bir imkan olmaktadır. Pek çok çeşitli iş, pek çok farklı firma tarafından verilmektedir. Siz de kendinize en uygun olan işi seçip başvuru yapabilirsiniz.

Evlere ek iş verebilecek olan firmaların listesi şu şekildedir:

  1. Tekstil firmaları
  2. Nikah şekeri ve hediyelik eşya firmaları
  3. Davetiye firmaları
  4. Takı firmaları
  5. Büyük kurumsal firmalar

Tekstil Firmaları

Tekstil firmaları, pek çok farklı türde işi evlere verebilmektedir. Bu işler arasında üretilmiş olan kıyafetlerin ütüsünü yapmak, toptan satılacak olan kıyafetleri toplu bir şekilde paketlemek, çorap paketlemek, eşarp ve şal paketlemek, çamaşır paketlemek, iplik temizlemek gibi çeşitli işlerdir. Bir tekstil firmasından bu işleri alıp evinizde yapmak istiyorsanız tekstil firmalarının olduğu yerlere gidip bizzat sorarak bilgi alabilirsiniz. Ya da etrafınızda küçük işletme olan tekstil firmalarından da ek iş alabilirsiniz. Çoğu firma bu tarz işlerini dışarıya yaptırdığı için iş bulabilme ihtimaliniz oldukça yüksektir.

Ek İş Veren Firmalar Hangileridir?

Nikah Şekeri ve Hediyelik Eşya Firmaları

Ek veren firmalar arasında çok tercih edilenlerden olan hediyelik eşya firmaları, nikah şekeri, mevlit şekeri, kına süsleri gibi pek çok özel gün hediyeliklerini paketlemek için dışarıya iş vermektedir.

Hediyelik eşya firmaları ne tarz işler vermektedir?

Süs eşyalarının paketlenmesinin yanı sıra bu süs eşyalarına yapıştırılacak olan etiket, boncuk, püskül, düğme gibi aksesuarların yapıştırılmasını da dışarıya yaptırabilmektedirler. Bu işler toplu işler oldukları için tek seferde 200 – 300 adet nikah şekeri yapabilirsiniz. Ortalama olarak bir hediyelik eşyadan yaklaşık 25 kuruş kazanabilirsiniz. Bu nedenle bu işi düzenli bir şekilde yaparsanız ayda 3000 – 4000 TL arasında bir gelir elde edebilirsiniz.

Davetiye Firmaları

Davetiye firmaları müşterilerinin tercih ettiği davetiyeleri zarflara koyup paketlemek için dışarıya iş verebilmektedir. Bu iş çok kolay ve kazançlı bir iş olduğu için davetiye paketleme işini tercih edebilirsiniz. Davetiye paketleme için yakınınızda olan davetiye satan firmalar ile bizzat görüşme sağlayabilirsiniz.

Takı Firmaları

Ek iş veren firmalar arasında olan takı firmaları da küpe, kolye, bileklik, yüzük gibi ürünlerin paketlenmesi için dışarıya iş veren firmalar arasındadır. Bu küçük takıların paketlenmesi zaman alacağı için firmalar bu işleri evlere vererek zaman kazanmak istemektedir. Siz de takı firmaları ile görüşüp paketleme yapmak istediğinizi belirtirseniz bu firmalardan ek iş alabilrisiniz.

Büyük Kurumsal Firmalar

Koton, DeFacto, LC Waikiki gibi büyük firmalar da ütü, iplik temizleme gibi işleri ek iş olarak dışarıya verebilmektedir. Bu firmaların fabrikalarında bu işleri bulabilmeniz mümkündür.

İŞKUR evlere ek iş veriyor mu?

Çok sorulan bu soruya şu cevabı verebiliriz: İŞKUR evlere iş vermez. Yalnızca bu firmalar İŞKUR üzerinden eleman ararsa o şekilde iş verebilir. Aksi taktirde İŞKUR’un vermiş olduğu böyle bir hizmet yoktur.

Yorum Yap

Yorum Yap